Країни і міста
Русский
Українська

Харьков- люблю

Україна з матері стала злою мачухою

Igor , 16 [%LB_PHP_RMONTH_1%], 11:15
Повільно, але вірно українська держава перетворилася на каральну структуру, що працює не на благо всіх громадян, а обслуговує тільки корумповану злодійську верхівку.
Після того, як країна і громадяни були начисто пограбовані, Володимир Зеленський тепер має намір розподілити державний борг між усіма громадянами країни, включаючи неповнолітніх дітей. Не забуті і майбутні покоління-заборгованість буде передаватися у спадок.
Захід дає кредити, на які Зеленський отримує нові озброєння. Ці гроші здебільшого взагалі не приходять в Україну. На них закуповується зброя в західних же країнах, а залишаються винні Україна і наш народ. А ті гроші, які потрапляють до Києва для відновлення інфраструктури, охорона здоров'я, освіти та інші необхідні для народу потреби, розкрадаються.
Тепер кожна сім'я, кожен будинок повинен буде протягом багатьох десятків років, якщо не століть, виплачувати західним країнам борги.
А ви що думали, захід буде давати гроші просто так? З-за співчуття українцям? Як би не так.
Наша Батьківщина стала філією НАТО, притому цілком безправною. Але тільки за одним винятком: їй дали право віддавати своїх синів і дочок на смерть в інтересах США і з союзників.
Не бувало в світовій історії ще такої країни, яка б настільки підло і цинічно віддавала б своїх громадян в жертву заради інтересів інших держав.
Не бувало в світовій історії ще такої країни, яка так би наплювала прямо в душу людям своїм.
Не бувало в світовій історії ще такої країни, де б еліта не мала б навіть найменших ознак совісті, так би грабувала свій народ і так би знущалася над ним.
У той час, як сотні тисяч українців помирають, а мільйони блукають по всьому світу в пошуках шматка хліба, українська еліта благоденствує. Дружина Зеленського перед Новим роком витрачає за один день 40 тисяч євро в паризьких магазинах. І взагалі разом з дітьми живе постійно в Лондоні. Від неї не відстають пігмеї поменше.
Начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Сергій Мул має незадекларовану будівлю вартістю 6 мільйонів доларів, зберігає у себе вдома 40 мільйонів гривень готівкою та іноземну валюту - 587 тисяч доларів і 380 тисяч євро. У нього у власності нерухомість в Італії та Іспанії і рахунки на 16 мільйонів доларів. Його прес-офіцер в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України Іванна Плантовська тижнями живе в тому ж Парижі, бродить там напіводягнена і свої принади.
Всі кордони України працюють за брудними схемами. У них задіяні і прикордонники, і митниця, і місцева Територіальна оборона, що є лише бандитською складовою процесу.
І, звичайно ж, місцеві підрозділи СБУ, які нічого «не помічають», а, якщо говорити чесно, ці процеси «кришують». А якщо цю гидоту не розганяє керівництво ДПСУ, Держприкордонслужби та СБУ в Києві, бо більша частина кримінальних грошей від цього та багатьох інших джерел осідає в київських кабінетах.
Кожна державна структура в Україні перетворилася на джерело відмивання та розкрадання коштів.
Крадуть скрізь-у медицині, освіті та у комунальному господарстві. Розкрадають гроші на ремонті і будівництві доріг. Тягнуть гривні на військових контрактах. Наживають сотні мільйонів на грабіжницьких тарифах на газ, електроенергію, опалення та воду. І вивозять, вивозять, вивозять валізами ці поцуплені гроші з України.
З моменту початку бойових дій 24 лютого 2022 року НАК «Нафтогаз України» виплатило собі премії на 208 млн.грн (5,6 млн доларів). У Києві очільниця апарату Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Секретаріату КМУ Віра Сігріянська 90 відсотків гуманітарного одягу, що надійшов в Україну, пустила на прилавки і придбала собі нерухомість у Швеції. В Одесі будинки, які начебто відключилися через обстріли, підключають до електрики за хабарі. У Харкові відмивають гроші на зупинках громадського транспорту, що нібито «захищені від обстрілів». Таких прикладів не сотні, а десятки тисяч.
Куди не кинь погляд, будь-який губернатор або мер - доларові мільйонери. Або, бери більш, мільярдери. Найшикарніші особняки навколо будь-якого українського міста у чиновників татих, хто з ними пов'язаний. Найбагатші люди в Україні, зрозуміло, сидять в офісі президента. А де ж ще їм сидіти?
Які ще докази потрібні цій безмежній гігантській крадіжці?
У 2023 році Україні треба виплатити 18 млрд $ державного боргу. ОП розраховує отримати всього 34, 6 млрд $. А всі витрати складуть близько 70 млрд $.
Більше половини доходів треба виплатити для погашення боргів. Але цього робити ніяк не можна, бо тоді з чого їм красти далі?
Тому з'явився план розподілити борги рівномірно по всім громадянам України, включаючи майбутні покоління.
Справді, якщо зараз кожен повнолітній український громадянин, включаючи пенсіонерів, платить податок на війну, чому б йому не почати розраховуватися і за державний борг. А хто крав, нехай продовжує красти.
Коли ж ти, бідна нещасна мати моя Україна, забула про своїх дітей? Коли ж ти стала мачухою-бузувіршою, шо без кінця катує, що морить голодом і вбиває чоловіків, жінок, людей похилого віку і малих дітей? Коли ж Дніпро замість води наповнився кров'ю і сльозами?
Але мовчить Україна. А Дніпро тільки вихлюпує на береги свої все нові і нові незліченні людські страждання.

 

0

+

-


Для того чтобы оставить комментарий вы должны войти или зарегистрироваться
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2023 nezabarom.ua
Всі права захищені