Страны и города
Русский
Українська

Интервью в Харькове

Интервью в Харькове с музыкантами, группами, исполнителями, телеведущими, актерами, директорами Харьковских заведений

Тартак

«Для закоханих свято має бути щодня!» Сашко Положинський

Не так давно группа «Тартак» посетила Харьков. Грандиозный и эмоциональный концерт радовал слушателей в арт-клубе «Корова». О вопросах современной жизни студентов, искусства и рекламы, а так же о предстоящем празднике «День Святого Валентина» в эксклюзивном интервью для «Незабаром».
Хотим отметить, что мнение интервьюируемого и редакции портала может не всегда совпадать.
Тексты публикуются в авторской редакции и носят субъективный характер.

Задаем вопросы

Nezabarom

В основном стоимость билетов на концерт начинается от 50-ти гривен. Насколько это доступно, например, для студентов. Как сохранить баланс?

Чесно кажучи, я не дуже в курсі як живуть сучасні студенти. В той час, коли я був студентом, то завжди мав змогу підзаробити, щоб не залежати від батьків. Це були різні варіанти – від сценічних до бізнесових, від тимчасових заробітків до спроб займатися власним бізнесом. Я вважаю, хто хоче заробити – той зможе, бо зараз існує багато роботи, яку можна поєднувати з навчанням. Інша справа, коли людина щодня може знайти гроші на пару пляшечок пива, а придбати квитки на концерт вважає дуже дорогим задоволенням. На мою думку, концерт – це значно здоровіше, ніж пиво. І можна два чи три дні утриматися від пива, щоб насолодитися виступом улюбленого гурта.

Nezabarom

Вы выступаете и выступали в различных регионах. Скажите, если это регион, где люди не общаются на украинском языке, а возможно, и не знают его вовсе, вам подпевают?

Якщо люди знають наші пісні, вони підспівують не дивлячись на те, якою мовою вони спілкуються між собою. Пару місяців тому в нас був концерт в Гданську на фестивалі, який вже існує більше тридцяти років. Як нам повідомили організатори, що вперше в історії фестивалю їм не вистачило квитків для всіх бажаючих потрапити на концерт, довелося додруковувати. Тут були люди, які переважно спілкуються польською мовою, але на сцені була українська група, яка співала українською мовою. І якщо люди люблять нашу творчість, знають пісні, то вони підспівували.

Nezabarom

Планируете исполнять песни на иностранных языках?

Ніколи не планували, бо для того, щоб співати пісні іноземними мовами, треба писати іноземними мовами. Я не пишу, а тим паче не співаю. До того ж вважаю, що це було б неправильно, якби я після стількох років співання українською перейшов на іншу мову. Бажання співати іншими мовами в мене не виникало. Ще від початку існування «Тартака» нам пропонували заспівати російською, щоб просувати нас на російський ринок. Але ми відмовилися, бо це питання переконань та природності.

Nezabarom

Большинство коллективов соглашаются выступать на открытие коммерческих объектов. Это нормально, когда искусство служит рекламе?

Тут не стільки можна говорити про рекламу, оскільки про розвагу. Люди, які відкривають торговий центр, магазини вони ж запрошують, як правило, артистів не для того, щоб зібрати побільше людей, а для того, щоб влаштувати людям свято, щоб воно було більш насиченим та емоційним. Для цього запрошують хороших артистів і нічого в цьому поганого не має. Ми неодноразово брали участь в таких заходах. В такі моменти більшість присутніх на святі думає не про магазин, який відкривається, а про те,що відбувається, про позитив, який вони отримують.

Nezabarom

Вы достаточно давно уже находитесь в шоу бизнесе. И в последнее время появляется очень много молодых коллективов. Можете отметить достойных и интересных?

Я не вважаю, що ми знаходимося у шоу-бізнесі, скоріш за все ми знаходимося на межі шоу-бізнесу і андеграунду. Нам вдається бути на цій межі, але по великому рахунку, ми відмовляємося грати за правилами шоу-бізнесу. Навіть не дивлячись на те, що зараз перебуваємо не в кращому фінансовому стані, на першому місті для нас залишається творчість. Що стосується молодих виконавців, зараз дуже мало цікавих імен. Для себе можу виділити гурт «Фіолет» з Луцька, гурт «Ріплей» та «Віскула».

Nezabarom

Какие оригинальные подарки вам преподносили поклонники?

Нам зачасту роблять дивовижні подарунки. По-перше, нам знімають кліпи зі своєю участю. В мене навіть був телевізійний задум зробити передачу, де показували б кліпи, зроблені фанами. Але, коли я обдзвонив своїх колег, то виявилося, що ні в кого не має таких кліпів. Дуже класний подарунок отримали від дівчат на 10-тиліття. Вони зробили фото: 5 оголених дівчат, які стоять спиною, на спині кожної намальовані обкладинки наших альбомів. Сідниці прикриті чорною стрічкою та надпис «Краща п’ятірка за десять років». Подарунок вийшов дуже привабливим і не вульгарний. Дуже приємно, що люди прикладають свою фантазію до подарунків.

Nezabarom

Скоро День всех влюбленных. Как планируете провести этот праздник?

Я вважаю, що це свято є комерційним продуктом. Тому що на цьому дуже багато заробляють магазини, розважальні заклади. На телебаченні та на радіо в цей день є про що поговорити, можна вигадувати усілякі конкурси, рекламні акції. Але, на мою думку, для закоханих свято має бути щодня. Якщо є можливість робити подарунки, сюрпризи своїм коханим, то потрібно це повинно бути значно частіше, ніж раз на рік. І краще подарувати своє серденько, живе і закохане.

Nezabarom

Скоро День всех влюбленных. Как планируете провести этот праздник?


Интервью закончено. Благодарим всех участников

Сейчас отвечаетУже ответили

вопросов - 12
вопросов - 11
вопросов - 10
вопросов - 8
вопросов - 11
вопросов - 11
вопросов - 9
вопросов - 13
вопросов - 16
вопросов - 9
вопросов - 13
вопросов - 15
вопросов - 8
вопросов - 10
вопросов - 28
вопросов - 21Погода в Украине Достопримечательности Украины Онлайн бронирование гостиниц
Услуги для гостиниц Рекламодателю Вебмастеру Вход для гостиниц Map
Копирование материалов с данного сайта допускается только с письменного разрешения редакции
© 2020 nezabarom.ua
Все права защищены