Страны и города
Русский
Українська

Творческая мастерская «TMIN»

«MARIA» давала джазу!

katarina , 02 Июня 2010, 20:49
У невеличкій кімнатці творчої майстерні «TMiN»надзвичайно тісно і пахне квітами. Нетерплячі аплодисменти запрошують музикантів почати якомога швидше. 1 червня відбувся мегадовгоочікуваний квартирник харківського гурту «MARIA».

Дзвінкий, але ніжний вокал м’яко доповнює фортепіано, воно перехоплює соло і віддає його спочатку гітарі, а потім саксофону. Слова вплітаються у тканину музики і створюють ту неповторну атмосферу світлої печалі. Легкий джаз то звучить ніжної мелодією, а то дзвенить експресивними акордами, запрошуючи всіх присутніх до таємничої гри імпровізації.

Цього вечора джаз-бенд грав у складі трьох чоловік: Євген Абін (саксофон),Роман Філоненко (гітара), і, звичайно ж, неймовірно чарівна солістка і піаністка Марія. На квартирник завітали не тільки прихильники творчості гурту, а й музиканти Сергій Бєлозеров (гурт «Морж»), Гуша Катушкін та хлопці з гурту «JAH Pre».

Багато хто прийшов із квітами, тож коли із залу передали букет, Маша виконала неймовірно романтичну «За 5 хвилин». Присвятила пісню «Давай с тобой слушать джаз» харківським фонтанам біля Оперного театру; на прохання глядачів гурт також виконав «Лифты» та «Витрины», нову «12 ночей» і навіть «Ложкой снег мешая»у неповторній джазовій обробці.

Моментами музиканти так захоплювалися імпровізуванням, що здавалося, вони й самі не знали, що зазвучить наступної секунди. Рішення приймаються тут же, на сцені, про ритм і тональність домовлюються жестами, якщо не самими тільки поглядами. І на цьому фоні — шикарна, майстерна технічна музика, по-справжньому оцінити яку зможуть, певно, тільки професіонали!

Віта Жуган, творча майстерня «TMiN»


m5560aa805a7d7258294d.jpg


m55610f0eac2d79e9724d.jpg

MARIA, квартирник, TMiN

 

2,15

+

-


Для того чтобы оставить комментарий вы должны войти или зарегистрироваться
Погода в Украине Достопримечательности Украины Онлайн бронирование гостиниц
Услуги для гостиниц Рекламодателю Вебмастеру Вход для гостиниц Map
Копирование материалов с данного сайта допускается только с письменного разрешения редакции
© 2020 nezabarom.ua
Все права защищены